Markalarımız

Epal olarak sizlere sunduğumuz markalarımız...

Epal Gıda Tarım Ürünleri ve Dış Ticaret Ltd.

Firmamız 2006 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup, 2008 Temmuz ayından beri "Epal Dış Ticaret" ünvanını almış; 2012 Ocak ayından itibaren Limited Şirket olmuştur.


İlk olarak 2006 yılında ithalat alanında faaliyetine başlayan şirket, 2008 yılının Temmuz ayından bu yana çeşitli tavuk ürünlerinin ihracatını; kanatlı yem ve yem katkıları, damızlık yumurta ( Hubbard ve Cobb ) ile çeşitli evcil hayvan yemlerinin (petfood) ithalatını yapmaktadır.


2012 yılının Ocak ayından itibaren, tüm ithalat ve ihracat işlerini kapsayacak şekilde Limited Şirket olarak faaliyetine devam etmektedir. Konuyla ilgili çalışmalarını yurtdışında da sürdüren şirketin ayrıca, perakende satış ve taşıma için oluşturduğu çekirdek bir kadrosu bulunmaktadır.


Misyonumuz

Müşterilerimizin değişken ve artan taleplerini karşılarken, değerlerimizi etkin kullanarak, kaliteli çözümler üreterek, koşulsuz müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlamak,
İş ahlakına ve dürüst çalışmaya özen göstermek, kurumsal verimliliğimizle, tüm kaynaklarımızı kullanarak müşterilerimize, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza, topluma, ülkemiz ekonomisine daha çok değerler katmak,
Kanunlara, yerel yönetimlere, sivil toplum kuruluşlarına, doğaya ve çevreye saygılı olmak.
İnsana yapılan yatırımın öneminin bilinciyle, çalışanlarımıza sağlıklı, huzurlu ortamda teknolojik donanım ve eğitimler sağlayarak işlerindeki kalite ve performansı arttırmak, yeniliklere ve değişimlere uyum göstermelerini sağlamak kuruluşumuzun hedefleridir.

Vizyonumuz

Markamızın, sadece sektörümüzde değil, ülkemizde farklılık yaratan, devamlı aranan, hizmet kalitesine güven duyulan bir marka olmasıdır.